Dżibuti

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Dżibuti

Nieruchomość na sprzedaż w Dżibuti

 Dżibuti znajduje się w Rogu Afryki i jest krajem graniczącym z Erytreą na północy, Etiopią na zachodzie i południu oraz Somalią na południowym wschodzie. W Dżibuti znajduje się jeden z najbardziej słonych zbiorników wodnych na świecie: jezioro Assal, położone na pustyni Danakil. Jej stolicą jest Dżibuti, które znajduje się w nadmorskim regionie Dżibuti, nad Zatoką Tadjoura. Większość ludności całego kraju mieszka tutaj, ponieważ jest to większe miasto i znajduje się przy ważnym szlaku handlowym między Morzem Czerwonym a Zatoką Adeńską i jest głównym portem importowo-eksportowym.

 

Stolica jest doskonałym miejscem do poszukiwania nieruchomości na sprzedaż w Dżibuti, ponieważ oczekuje się, że wzrośnie o około 7% w 2019 r., Głównie dzięki rosnącym inwestycjom w infrastrukturę, w tym portom i kolei elektrycznej łączącej Dżibuti z Etiopią.

 

Rząd zamierza rozwinąć rynek nieruchomości w tym kraju, do tego stopnia, że ​​ustanowił Sekretarza Stanu ds. Budownictwa w Ministerstwie Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, dlatego radzimy kupić nieruchomość na sprzedaż w Dżibuti.

Korzystny moment na rynku nieruchomości jest również wspierany przez stabilny klimat polityczny i silne bezpieczeństwo wzrostu, dlatego okres inwestowania w nieruchomości na sprzedaż w Dżibuti jest bardzo korzystny i istnieją znaczne możliwości dla inwestorów nieruchomości.

 
 
2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB